Mzdové účetnictví - Firma ACCOFIN

Hledáte kompletní služby v oblasti zpracování mezd? Nedisponujete vlastními kapacitami pro mzdovou a personální agendu? Kontaktujte naší firmu ACCOFIN. Pomůžeme vám se vyznat v neustále se měnící mzdové legislativě, zpracujeme za vás mzdy a to kompletně od vzniku pracovního poměru až po jeho zánik. Naše služby v oblasti zpracování mezd nabízíme pro veškeré formy společností, tedy pro společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, veřejné obchodní společnosti, občanská sdružení, evropské společnosti, společenství vlastníků jednotek, družstva atd.

Mzdové účetnictví naší firmy ACCOFIN zahrnuje:
- přihlášky a odhlášky zaměstnanců vaší společnosti
- osobní evidence, pracovní smlouvy, dohody, zápočtové zápočtové listy
- výpočty mezd a odvodů
- komunikace se státními orgány – finanční úřad, ČSSZ a zdravotní pojišťovny
- roční výpočty daní zaměstnancům
- evidenční listy důchodového pojištění
- zastupování při kontrolách
- archivace mzdových dokumentů

Naše služby také zahrnují i naši poradenskou činnost předcházející uzavření pracovní smlouvy nebo dohod mimo pracovní poměr (dohody o provedení práce a dohody o pracovní činnosti) a přípravnou činnost předcházející samotnému zpracování mezd (ověřování správnosti náležitostí podkladů u nového zaměstnance a předložení všech požadovaných dokumentů).

Prioritou naší firmy ACCOFIN je především přátelské jednání a absolutní otevřenost vašim potřebám. Všechny služby jsou poskytovány s vysokou odborností a při dodržení všech zákonných podmínek.

Pokud máte zájem o informace, které se týkají zpracování mezd, neváhejte nás kdykoliv nezávazně kontaktovat! Vaše dotazy ochotně zodpovíme nebo si s vámi sjednáme nezávaznou odbornou konzultaci zdarma!

Firma ACCOFIN Plzeň

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství, zpracování mezd a daňové evidence v Plzni a okolí. Přenechte své starosti o vedení účetnictví odborníkům a věnujte pouze svému podnikání.

Co vás zajímá

Rychlý kontakt

Firma Accofin
Ing.Pavla Nozarová
Adresa: Jiráskova 365, 334 41 Dobřany
Email: nozarova@accofin.cz
Tel: +420 774 185 929