Daňové poradenství

Zpracování daňových přiznání bývá ve většině případů komplikované a bohužel nestačí pouze vyplnit tiskopis. Pokud si v oblasti daňového přiznání nejste jisti, kontaktujte naší firmu ACCOFIN. Nabízíme Vám profesionální a spolehlivé zpracování daňového přiznání v Plzni okolí.

Nabízíme zpracování veškerých daňových přiznání a jejich podání na FÚ. Poskytujeme daňové poradenství v oblasti veškerých daní, zejména daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, správy daní, nevyjímaje i malé daně jako daň silniční, daň z nemovitostí, či daň dědickou, darovací a z převodu nemovitostí.

Firma ACCOFIN pro vás zpravuje tyto daňová přiznání:
- přiznání k dani z příjmů fyzických osob
- přiznání k dani z příjmů právnických osob
- přiznání k dani z přidané hodnoty (včetně Kontrolního hlášení)
- přiznání k dani silniční
- roční vyúčtování daně ze závislé činnosti a srážkové daně

S naší firmou ACCOFIN námi máte o svých financích přehled a zároveň se vám nestane, že byste zanedbali jakoukoliv svoji povinnost a nebudete trávit čas zkoumáním problémů nepřehledné daňové soustavy a účetních předpisů. Neplatíte na daních více, než stanoví příslušné zákony

Proč daňové přiznání od naší firmy ACCOFIN?
- Zpracuje-li přiznání k dani z příjmů daňový poradce, prodlužuje se lhůta pro podání o další tři měsíce
- Máte jistotu, že daňové přiznání je vyplněné správně
- Pokud je vyměřena pokuta nebo penále za chybné daňové přiznání, tyto peníze Vám uhradíme
- Přenechání zpracování přiznání daňovému poradci šetří Váš čas

Pokud máte zájem o informace, které se týkají daňového poradenství, neváhejte nás kdykoliv nezávazně kontaktovat! Vaše dotazy ohledně zpracování daní ochotně zodpovíme nebo si s vámi sjednáme nezávaznou odbornou konzultaci zdarma!

Firma ACCOFIN Plzeň

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství, zpracování mezd a daňové evidence v Plzni a okolí. Přenechte své starosti o vedení účetnictví odborníkům a věnujte pouze svému podnikání.

Co vás zajímá

Rychlý kontakt

Firma Accofin
Ing.Pavla Nozarová
Adresa: Jiráskova 365, 334 41 Dobřany
Email: nozarova@accofin.cz
Tel: +420 774 185 929